Registrujte se a pracujte na volebních kampaních

Chcete pracovat na volebních kampaních? Jste ostřílený profesionál nebo teprve studujete? Registrujte se a nechte si zasílat nabídky politických stran a kandidátů.

1. Registrujte se

Vyplňte o sobě několik základních údajů a pošlete nám životopis se zaměřením na vaše dosavadní zkušenosti z kampaní. Praxe z oblasti PR, marketingu či reklamy, to vše Vám může pomoci.

2. Spojíme nabídku s poptávkou

V IPM projdeme všechny životopisy registrovaných specialistů a spojíme poptávky politických stran nebo jednotlivých kandidátů s odpovídajícími profily.

3. Získejte práci nebo praxi

Pokud obdržíme vhodnou poptávku, kontaktujeme vás a spojíme s klientem. Pomůžeme vám tak získat práci, brigádu či potřebnou praxi pro další kariérní růst.

Stačí 2 minuty vašeho času

Osobní údaje

Pro rychlejší kontakt v případě zájmu stran.

Životopis
Vybrat soubor

Zaměřte se na zkušenosti z kampaní. Maximální velikost 10MB. Soubory pojmenujte dle vzoru "prijmeni-jmeno-2016-cv". Preferujeme pdf, případně také doc a docx.

Please wait...

Otázky a odpovědi

 • Proč to IPM dělá?

  Pravidelně se na nás obracejí politici a politické strany s žádostmi o různé úrovně spolupráce. Abychom vyhověli všem požadavkům, chceme rozšířit náš tým o další profesionály. V rámci našich snah o kultivaci prostředí politického marketingu dlouhodobě usilujeme o to, aby co největší objemy práce v tomto oboru vykonávali profesionálové s patřičnými zkušenostmi nebo vzděláním. Spojování nabídky a poptávky je tak další logický krok.
 • Komu všemu předáte mé kontaktní údaje?

  Pouze stranám, které budou poptávat člověka, který odpovídá vaší kvalifikaci. Předtím, než tak učiníme, Vám ovšem zavoláme a domluvíme se na konkrétních bodech.
 • Komu všemu předáte můj životopis?

  Nikomu, pakliže se na tom s Vámi explicitně nedomluvíme.
 • Můžete vůbec zpracovávat podobné údaje?

  Ano, jsme registrováni pod Úřadem pro ochranu osobních údajů.