Petrová Barbora

Karel Komínek

Mgr. Barbora Petrová se zabývá politickou komunikací, médii a politickým marketingem. Vyučuje na Masarykově univerzitě např. praktické a politické public relations, komunální politiku, speechwriting: Politický projev a řeč, teorie a koncepty politické komunikace či politický a veřejný projev – příprava, prezentace, analýza.

Získala Chevening Scholarship na London School of Economics and Political Science, kde studovala právě politickou komunikaci. Účastnila se také prestižního Fullbrightova programu, v rámci kterého se zabývala veřejnou komunikací.

Pracovala jako Senior Consultant v Campaigns.cz. V roce 2011 založila firmu, která se zabývá strategickou komunikací a konsultingem, provádí služby spojené s PR, např. kampaně ušité na míru, připravuje mediální workshopy a speechwriting. Vedla také oddělení protokolu a parlamentní agendy na Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy.

Jak citovat příspěvek?

Institut politického marketingu. 2013. Slovník politického marketingu: Petrová Barbora. Dostupné na https://politickymarketing.com/glossary/barbora-petrova