Buchta Marek

Karel Komínek

Ing. Marek Buchta M.B.A. je učitelem na vysoké škole CEVRO Institut, marketingovým konzultantem a poradcem v managementu. Koordinuje tým Politický marketing v rámci Liberálně-konzervativní akademie CEVRO a více jak 10 let působí jako praktik politického marketingu v České republice a jako konzultant ve volebních kampaních politických stran.

Za svou kariéru prošel reklamními agenturami Grey, Carat a OMD. V současnosti působí v poradenské společnosti INGMAR a v marketingové společnosti Ebiquity jako konzultant.1 Své služby prezentuje na webových stránkách www.mediaaudit.cz.  V rámci politického marketingu je jeho jméno spojeno s kampaněmi pro ODS.

Spolu s Ladislavem Mrklasem je hlavním autorem publikace Parlamentní volby ve Velké Británii. Tématy jeho odborného zájmu je marketing a management, komunikační strategie, média mediální audit, mediální trh v České republice a mediální agentury.

[divider scroll_text=“zdroje“]

(1) LinkedIn.com. Marek Buchta [online]. [cit. 2015-04-25]. Dostupné z: https://www.linkedin.com/in/ingmar1

 

Jak citovat příspěvek?

Institut politického marketingu. 2015. Slovník politického marketingu: Buchta Marek. Dostupné na https://politickymarketing.com/glossary/buchta-marek