Pro státní správu

Komunikační strategie

Pro dosažení výsledků je potřeba plán. Komunikační strategii uzpůsobíme vašim potřebám a cílové skupině. Zaměříme se na vaši unikátnost a vyzdvihneme to, v čem jste nejsilnější. Naučíme vás komunikovat v online i offline prostoru i získávat mediální prostor zdarma.

Mediální tréninky

Vylepšíme komunikaci jednotlivců nebo celé instituce. Připravíme mediální tréninky na míru a zbavíme vás trémy i skrytých zlozvyků. Naučíme vás, jak mluvit k lidem, zaujmout média nebo oslovit lidi na sociálních sítích. Nebo vám vytvoříme trénink přímo na míru.

Analýzy a podklady

Připravíme vás na konkrétní mediální vystoupení nebo vypracujeme odbornou analýzu. Připravíme důkladný rozbor tématu i ostatních aktérů debaty. Na základě analýzy vašeho dlouhodobého vystupování vypracujeme konkrétní doporučení pro vašeho vystoupení. Doporučíme, co v debatě nebo rozhovoru zmínit a čeho se vyvarovat.

Audit komunikace

Vaši komunikaci posuneme na vyšší úroveň, aby byla efektivní a srozumitelná. Podíváme se, jak jste komunikovali doposud a navrhneme oblasti zlepšení. Pomůžeme přizpůsobit komunikaci cílovým skupinám instituce i jednotlivým projektům.

Domluvte si schůzku s našimi konzultanty

"(povinné)" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Image

Alžběta Králová

partner, senior consultant

kralova@politickymarketing.com
+420 731 331 533