Naše ocenění

Image

Young Lions

Alžběta Králová a Karel Komínek z IPM získali ocenění v národním kole soutěže kreativců do třiceti let Young Lions v kategorii PR za koncept kampaně pro nevyléčitelné dětské pacienty. Zadáním, na jehož realizaci měly všechny dvoučlenné týmy přesně 24 hodin, bylo vytvořit kampaň pro Českou společnost paliativní medicíny. Práce posuzovala porota, jejíž předsedkyní byla Gabriela Lungu z Wings Creative Leadership Lab a další odborníci z PR agentur. IPM se podařilo přijít s originálním konceptem, který zahrnoval efektivní zapojení politiků, lékařů i veřejnosti.
Image

ČCPR 2018 - Media placement

IPM vytvořil před volbami do Poslanecké sněmovny v roce 2017 mobilizační kampaň zaměřenou na mladé lidi, díky které ovládl kategorii Media Placement v České ceně za Public Relations. V kampaní Tvoje Poprvé se podařilo zapojit významné české influencery a díky detailnímu mediálnímu plánu vygenerovat 28 milionů impresí v médiích a téměř milion zhlédnutí připraveného spotu za 11 dní. Cílem bylo pozitivně motivovat mladé lidi, aby se účastnili voleb a vybudovali si návyk aktivně participovat v české společnosti.

Více o kampani >>

Image

ČCPR 2018 - Politická komunikace a PR

Deset českých influencerů, 28 milionů impresí v médiích a téměř milion zhlédnutí spotu – to je ve zkratce kampaň Tvoje poprvé, kterou vytvořil IPM, a jejímž cílem bylo pozitivně motivovat mladé lidi, aby se zúčastnili voleb do Poslanecké sněmovny 2017. S mobilizační kampaní Tvoje Poprvé, která kombinovala online i offline prostředí, získal IPM hned dvě ocenění. Kromě ovládnutí kategorie Media placement si odneslo také 3. místo v kategorii Politické komunikace a PR v České ceně za PR v roce 2018.

Více o kampani >>

Image

ČCPR 2017 - Politická komunikace a PR

V roce 2017 ovládlo IPM 12. ročník Českých cen za PR v kategorii Politická komunikace a PR s projektem "Jak IPM v ČR odkryl zákulisí amerických kampaní", který vyvrcholil vydáním ebooku Americké volby - nejdražší show světa. IPM se povedlo uvést do debaty nástroje kampaní, o kterých se doteď v ČR nemluvilo, a přiblížit lidem, co se skrývá za oponou profesionálního politického marketingu. Tým IPM téměř dva roky monitoroval americké dění, díky čemuž projekt vygeneroval 23 milionů impresí ve všech relevantních médiích.

Více o kampani >>

Image

ČCPR 2015 - Event

IPM uspořádalo vůbec první české profesní ocenění v oblasti politického marketingu a volebních kampaní Zlatý lístek. Na galavečer přilákal 100 hostů, m.j. zástupce ODS, ANO, ČSSD, TOP 09, Svobodných, SZ, Pro Prahu a několik senátorů. V České ceně za PR v kategorii Nejlepší event roku získal projekt 3. příčku. Uspěl tak v konkurenci 15 dalších projektů od agentur AMI, Ogilvy, Bison & Rose, Native PR nebo Bílý Medvěd pro klienty jako Ford, Wrigley, ČEZ, UniCredit Bank, Vodafone, IKEA a Sazka.