Pro strany a politiky

Campaign management

Poskytujeme komplexní poradenství a služby v oblasti campaign managementu, díky kterým dosáhnete svých cílů. Sestavíme tým, nastavíme procesy, rozdělíme odpovědnosti, připravíme analýzy, strategii, messaging, kreativu a zázemí pro to, abyste se mohli věnovat svým voličům.

Strategie a kreativa

Pomocí výzkumů a analýz navrhneme strategii tak, aby byla vaše kampaň co nejúspěšnější a nejefektivnější. Určíme nejen na koho cílit, s jakými sděleními a tématy, ale i kdy a jak jednotlivá témata komunikovat. Na základě dat a komunikačního stylu následně vytvoříme ucelenou kreativu celé kampaně.

Audity a analýzy

Pro vaši kampaň připravíme sadu analýz, díky kterým zjistíte, kdo jsou vaši voliči, kde žijí, nebo do jakých domů směřovat kontaktní kampaň. Pomocí auditů komunikace zjistíme, jak jste na tom vy, ale i vaše konkurence.

Školení a tréninky

Pro kandidáty i členy týmu nabízíme širokou škálu školení - od mediálních tréninků po práci s dobrovolníky, či komunikaci s voliči atd. Zlepšíme vaše sebevědomí i vystupování v médiích díky přípravě a pečlivému nácviku všech možných témat a situací.

Domluvte si schůzku s našimi konzultanty

"(povinné)" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Image

Alžběta Králová

partner, senior consultant

kralova@politickymarketing.com
+420 731 331 533