Obchodní podmínky - školení

Platba

Platba za školení probíhá elektronickým převodem oproti faktuře, kterou vám vystavíme po registraci na školení. Délka splatnosti faktury je standardně 14 dní, nicméně platba za účastníka musí být evidovaná na účtu organizátora nejpozději v den školení.

Veškeré informace potřebné k platbě naleznete ve faktuře, která Vám bude zaslána na uvedený e-mail obvykle do jednoho pracovního dne od odeslání přihlášky.

Jak se přihlásit

Na školení se přihlásíte jednoduchým webovým formulářem na stránkách každého školení, nebo zasláním emailu na adresu kralova@politickymarketing.com. Přihlášku je nutno podat nejpozději den před konáním školení, není-li uvedeno jinak.

Do přihlášky zkopírujte následující text:

Dobrý den, rád/a bych se přihlásil/a  na školení IPM Consulting, s.r.o. v termínu __.

Na školení přijde (přijdou):
Jméno a příjmení kontaktní osoby
Emailová adresa
Telefon 
Jméno a příjmení, kontakty dalších osob

Fakturu prosím vystavte na následující adresu:
Jméno příjmení/název firmy
Ulice
PSČ
Město
IČ

Storno podmínky

Pokud zjistíte, že se nebudete moci dostavit, můžete objednávku stornovat. Při stornu víc než týden před termínem školení vracíme 100 % ceny. Při stornu od sedmi do čtyř dnů před školení vracíme 25 % ceny. Při stornu tři a méně dní před konáním školení poplatek nebude navrácen.

IPM Consulting, s.r.o si vyhrazuje právo zrušit školení v případě nenaplnění minimálních kapacit. Zrušení či přesunutí školení bude oznámeno nejpozději den před jeho konáním a zaregistrovaným účastníkům bude vráceno 100 % zaplacené částky.

Provozovatel webu

IPM Consulting, s.r.o.
Korunní 2569/108,
Vinohrady 101 00 Praha 10

IČ: 03714331
DIČ: CZ03714331
Č. účtu: 2500733314/2010 (FIO)
Spisová značka C 236226 vedená u Městského soudu v Praze

 
 
Image

Alžběta Králová

partner, senior consultant

kralova@politickymarketing.com
+420 731 331 533