Gregor Miloš

Karel Komínek

Absolvent politologie na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity, specializace Volební studia a politický marketing. Momentálně studuje doktorský program na Masarykově univerzitě.

Jeho hlavním výzkumným zájmem je politický marketing, branding v politice či politické public relations. Spolupodílel se na výzkumech Kampaň do PSP ČR 2010 a Kampaně do Senátu P4R a obecních zastupitelstvech 2010, které byly realizovány Katedrou politologie FSS MU. Je také spoluautorem učebnice Teorie a metody politického marketingu.

Píše nejen na blogu Respektu o volebních kampaních, politickém marketingu v českém prostředí a jeho využití jednotlivými stranami či politiky.

Je odborným pracovníkem Mezinárodního politologického ústavu Masarykovy univerzity (IIPS). Mimo jiné má na starosti organizaci letní školy Média a politika (2013) pod záštitou Masarykovy univerzity, kde budou přítomni významní světoví politologové, ale i novináři z českého prostředí.

Jak citovat příspěvek?

Institut politického marketingu. 2013. Slovník politického marketingu: Gregor Miloš. Dostupné na https://politickymarketing.com/glossary/milos-gregor